Hizmetler

Hizmetlerimiz

Uzman kadromuzla, müşterinin istediği ürünleri seçip projelendirerek hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işletmenizin ya da tesisinizin kurulum veya kurulum sonrası hizmet vermekteyiz.

Uzman teknik kadromuz ile işletmeniz içerisinde bulunan su arıtma sistemleri ile ilgili aylık ya da yıllık bakım hizmeti vermekteyiz.

Müşterilerimizin almış olduğu sistemlerin montajını uzman ekibimiz tarafından yaparak sistemlerin sağlıklı çalışması için montaj sonrası kullanım eğitimi vermekteyiz.

Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işletmenin ihtiyacı olan sistemlerin ve teknik şartnamesinin oluşturulması firmamız tarafından yapılabilir.

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda işletmenin kapasitesine göre projelendirilip tesis için gerekli olan sistemlerin kurulumu , otomasyon ve devreye alma işlemi hizmetini vermekteyiz.

İşletmenizde kurulmuş olan su arıtma cihazı ve arıtma ile ilgili olan tüm arıtma sistemlerinin yedek parçaları temin edilmektedir.

Boğaziçi Arıtma ve Çevre Danışmanlık Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti firması olarak uzman kadrosuyla Çevre Yönetimi Hizmetleri Hakkında Yönetmelik kapsamında çözüm ortağı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.